• Wpisów:645
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:3 dni temu
  • Licznik odwiedzin:93 204 / 3654 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Świetny kanał, polecam
śmiertelna rodzinna bezsenność
 

 
http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,3776,pierwsze-takie-wideo-franciszka-wszyscy-jestesmy-dziecmi-boga.html
 

 
"świat został oszukany", ale TRZEBA PODJĄĆ DECYZJĘ W <3
 

 
Kochany Ojcze Janie! Dziękuję Ci za to, że nie żałowałeś czasu, serca, sił i pracy, za każdą "siódemkę" akademicką, dobroć i serce, za pyszne śniadanka z dużą porcją dobrego humoru do smakołyków, za entuzjazm, z jakim pokazywałeś mi Jezusa, za "Boże szaleństwo" i nie kończący się optymizm, za ojcostwo, którym nas wszystkich kochałeś. Do zobaczenia!
http://www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/zycie-i-wiara/art,2209,ostatnie-kazanie-ojca-jana-gory-op-wideo.html
  • awatar nomadka: Jamna już nie będzie taka jak dotąd... Zabraknie Gospodarza. Ja też dziekuję O.Janowi, za pasję i prawdę!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

o wskrzeszeniu chomiczego rodu i powstaniu nadziei
 

 
się zaprzyjaźnili )
i terapie "osłowe"
 

 
O spaniu, oddychaniu i o rybach
polecam
 

 
... w Szpitalu Świętego Andrzeja
Dziękuję wszystkim aktorom przedstawienia, reżyserce pani Krystynie Jandzie, za wspaniały czas, dawno się tak nie ubawiłam kto ma jeszcze okazję zobaczyć, polecam
http://ochteatr.com.pl/event-data/2124/przedstawienie-swiateczne-w-szpitalu-sw-andrzeja-spektakl-sylwestrowy
 

 

Czemu ryś tak zęby szczerze rad?
 

 

Wspomnienia studenckie i sentyment do starego dobrego Poznania... Czas mija, prawdziwi przyjaciele, choć się rozchodzą po świecie, to w sercu zostają. I zostaje ON. Niezastąpiony. Jedyny. Zawsze wierny. Najmocniej kochający. Ten sam i taki sam. Jak dobrze, że jest.
 

 
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,14262697,Jenna_Miscavige_Hill___pierwsza_czlonkini_Sea_Org_.html
 

 
Bardzo poruszyła mnie "Ofiarowana" Jenny Hill Miscavige. Głęboko ukryte w człowieku pragnienie dobra i podążania za głosem serca mężnie przedziera się przez lęki, kłamstwa i sekciarskiego świata, by w wolności zdobyć się na odwagę poszukiwania prawdy. Gratuluję odwagi i dziękuję Jenny za podzielenie się świadectwem życia i za działającą prężnie www.exscientologykids.com dzięki której szukające pomocy ofiary nie są same.
 

 
Żeby nie był zawsze aż tak bardzo poważnie )
 

 
Muzyka Miley, jak i jej wizerunek bardzo się zmieniły od czasu "Ostatniej piosenki". Myślicie, że te zmiany są odzwierciedleniem stanu jej serca? Mam nadzieję, że nie zapomni o swojej wrażliwości i o tym, kim i jaka jest naprawdę...
  • awatar Esperanza Madrid: Jestem "fanką" Miley od dawna i jestem pewna że jest mega wrażliwa tak jak ja :) nigdy nie zapomni o tym kim jest teraz i kim była kiedyś :) jest świetna :) a film genialny tak samo jak piosenka znam ją całą na pamięć :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
trochę info o dzieciakach z zespołem kabuki:
 

 
głębio mórz, potęgo gór...
stęskniłam się za naszym przyjacielem

czy w Polsce czy w Ugandzie
jednego serca, jednego ducha